Отримали бланки посвідчень осіб з інвалідністю з дитинства , дітям з інвалідністю та осіб з інвалідністю загального захворювання!!!

До управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради надійшли бланки посвідчень для осіб, які одержують державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» та «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам».

Посвідчення видається безкоштовно особисто одержувачу державної соціальної допомоги, або законному представнику (опікуну) дитини з інваліднісю та особи з інвалідністю з дитинства, визнаного недієздатним, або іншій особі, яка представляє інтереси одержувача, на підставі нотаріально засвідченої довіреності при пред’явленні паспорта та відповідних документів, що підтверджують особу, під підпис у журналі обліку посвідчень.

Для одержання посвідчення необхідно подати заяву на ім’я начальника управління праці та соціального захисту населення та фотокартку (розміром 30х35 мм) одержувача допомоги.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Ірпінської міської ради за адресою: м.Ірпінь, вул.Д.Попова, буд.26-б, каб. №7, тел. (04597) 62-357.

Бережіть себе та будьте здорові!