Управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради повідомляє, що з метою встановлення правового статусу особи з інвалідністю з дитинства, дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю загального захворювання, утримувачам державної соціальної допомоги, відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» та Закону України «Про державну соціальну допомогу особам,які немають права на пенсію та інвалідам», управління соціального захисту видають відповідні посвідчення встановленого зразка.

Посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу, оформляється на ім’я особи з інвалідністю з дитинства (загального захворювання), на якого призначена державна соціальна допомога. Посвідчення на дитину з інвалідністю до 18 років (в тому числі в ранньому віці) оформляється на ім’я дитини з інвалідністю, на якого призначена державна соціальна допомога, та видається на її батьків або інших осіб (законних представників-опікунів), які отримують допомогу.

Для отримання посвідчення необхідно надати: паспорт абоінший документ, який підтверджує особу, а також надати фотокартку одержувача допомоги та дитини з інвалідністю (розміром 30х35 мм).

Посвідчення видається безкоштовно. Важливо! У разі коли посвідчення стало непридатним для користування або втрачено, за заявою одержувача державної соціальної допомоги видається дублікат посвідчення. Якщо змінюються дані про одержувача державної соціальної допомоги, видається нове посвідчення. Старе посвідчення підлягає поверненню та знищенню.

За детальною інформацією звертайтесь:

- за телефоном – 04597-62-785; 04597-62-357;

- на електронну пошту: [email protected];

- Viber – 050-583-82-76;

- Фейсбук (в повідомлення) - https://www.facebook.com/upravsoczahist