Структура управління праці та соціального захисту населення

п/п

Назва структурного підрозділу та посад

Прізвище, імя, по батькові

 

 

 

1.

Начальник управління

Зброжек Петро Володимирович

2.

Заступник начальника управління

Топоровська Ірина Володимирівна

3.

Головний спеціаліст з кадрово-правової роботи

Завгородня Лариса Євгенівна

4.

Головний спеціаліст – юрисконсульт

Щеглюк Ганна Юріївна

5.

Секретар-друкарка

Громадська Ольга Василівна

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

6.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер управління

Петренко Лариса Миколаївна

7.

Заступник начальника відділу

Туз Галина Вікторівна

8.

Головний спеціаліст

Севостьян Ольга Володимирівна

9.

Головний спеціаліст

Синельщикова Інга Леонідівна

Сектор з питань праці та соціально-трудових відносин

10.

Завідувач сектору

Пуришева Катерина Петрівна

11.

Головний спеціаліст з автоматизованої обробки інформації

Козоріз Сергій Володимирович

Відділ прийому громадян

12.

Начальник відділу

Стукан Людмила Іванівна

13.

Заступник начальника відділу

Попова Людмила Миколаївна

14.

Головний спеціаліст

Бойчук Тетяна Василівна

15.

Головний спеціаліст

Осадча Людмила Миколаївна

16.

Головний спеціаліст

Степовенко Валентина Іванівна

 

Відділ державних соціальних інспекторів

17.

Начальник відділу

Залізняк Ірина Ігорівна

18.

Головний державний соціальний інспектор

Федорова Олена Іванівна

19.

Головний державний соціальний інспектор

Тарасенко Аліна Вікторівна

Відділ прийняття рішень

20.

Заступник начальника управління начальник відділу

Пилипенко Наталія Михайлівна

21.

Заступник начальника відділу

Бондаренко Олена Іванівна

22.

Головний спеціаліст

Шевчук Ольга Володимирівна

23.

Головний спеціаліст

Водопшина Наталія Борисівна

24.

Головний спеціаліст

Довгаль Вікторія Володимирівна

25.

Головний спеціаліст

Габбазова Гузель Рустамівна

26.

Головний спеціаліст

Бойченко Оксана Володимирівна

27.

Головний спеціаліст

Бахарєва Маргарита Олександрівна

 

Відділ виплати соціальних допомог

28.

Начальник відділу

Корольова Світлана Владиславівна

29.

Заступник начальника відділу

Мушта Параска Михайлівна

30.

Головний спеціаліст

Закревська Ірина Володимирівна

31.

Головний спеціаліст

Нечипоренко Олена Валентинівна

Відділ з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

32.

Начальник відділу

Тимошенко Тетяна Миколаївна

33.

Головний спеціаліст

Коботянська Альона Василівна

34.

Головний спеціаліст

Черненко Світлана Анатоліївна

Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

35.

Начальник відділу

Зозуля Яна Вікторівна

36.

Заступник начальника відділу

Кулик Тетяна Іванівна

37.

Головний спеціаліст

Синельник Оксана Андріївна

38.

Головний спеціаліст

Побулавець Наталія Леонідівна

Відділ обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці

39.

Начальник відділу

Онищенко Ірина Григорівна

40.

Головний спеціаліст

Андрійченко Мар’яна Миколаївна

41.

Головний спеціаліст

Волошина Наталія Миколаївна

Сектор нагляду за додержанням вимог пенсійного законодавства

42.

Завідувач сектору

Калачнюк Валентина Сергіївна

43.

Головний спеціаліст

Таран Олена Петрівна

Господарсько-обслуговуючий персонал

44.

Робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків, споруд і обладнання

Соколов Данііл Андрійович

45.

Водій

Петров Леонід Борисович

46.

Прибиральник службових приміщень

Коваленко Наталія Іванівна

47.

Сторожі

Бельський Юрій Сергійович

Галущенко Галина Михайлівна

Юшко Юрій Васильович